Ubytování

Nabízíme moderní ubytování v 54 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích. Všechny pokoje mají bezbariérový přístup a jsou vybaveny víceúčelovým nábytkem, který si mohou uživatelé doplnit dle svého přání drobnými předměty, které jim připomínají domov.
Nedílnou součástí každého pokoje je mikrokuchyňka s lednicí, prostorné WC a sprchový kout. Uživatelé si mohou přinést s sebou např. televizor a rádio. Poplatky za používání si hradí každý sám. Pokoje jsou vybaveny signalizačním zařízením s možností komunikace s ošetřujícím personálem.
V každém obytném poschodí je jídelna pro uživatele, která je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále je zde terasa s výhledem na zahradu a společné koupelny, které jsou vybaveny nejmodernější zdravotní technikou.
V rámci zkvalitnění služeb mohou uživatelé v naší společenské místnosti pořádat rodinné oslavy. Zařízení dále umožňuje ubytování rodinným příslušníkům (na maximálně 2 noci) nebo známým, kteří nejsou z blanenského okresu.
Vstup a pohyb ve všech prostorách SENIOR centra je bezbariérový. Návštěvy jsou umožněny denně od 8.00 h do 21.00 h, po dohodě s personálem je možné návštěvy uskutečnit i mimo tuto dobu.
Praní, žehlení a oprava prádla jsou zajišťovány v prádelně SENIOR centra. Zde se pere veškeré osobní prádlo uživatelů, ložní prádlo a provádí se drobné opravy šatstva. Úklid všech prostor provádí odborná úklidová firma.
Dále mohou uživatelé využívat přímo v zařízení služeb kadeřnictví, pedikúry a kantýny.