Ve dnech 15.-19.6.2020 bylo SENIOR centrum Blansko plné květin, povídání o květinách a květomluvě, promítání tématického filmu, úpravy mobilních zahrádek a také tvoření krásných dekorací :-). Atmosféru v duchu "Květinového týdne" k Vám přinášíme na fotografiích :-)

Přejeme k narozeninám - květen

Ve středu 27.5.2020 jsme přišli popřát našim květnovým oslavencům a jubilantům :-). Přesto, že nemůžeme pořádat společné narozeninové oslavy, popřáli jsme v soukromí, předali jsme přání a sladkost, a všem oslavencům přejeme zejména pevné zdraví :-) !
 

Květen - mobilní zahrádky

V květnu se naši uživatelé s velkým nadšením připojili k aktivizačním pracovnicím při osazování mobilních zahrádek :-)

Přejeme k narozeninám - duben

V úterý 28.4.2020 jsme popřáli našim oslavencům a jubilantům, kteří v dubnu slaví narozeniny. Přesto, že nemůžeme pořádat společné narozeninové oslavy, popřáli jsme v soukromí a všem přejeme zejména pevné zdraví :-) !

Přejeme k narozeninám - březen

Přesto, že v současné době nemůžeme pořádat společné narozeninové oslavy našich uživatelů, na naše oslavence a jubilanty nezapomínáme, a alespoň v soukromí popřejeme :-)

První březnové dny

V první březnové dny si naši uživatelé v rámci společných aktivit zahráli společenské hry a také využili krásného slunečného počasí k prvním návštěvám zahrady po zimním období :)

Oslava MDŽ

Ve středu 4.3.2020 jsme společně s našimi uživateli oslavili Mezinárodní den žen. Nejprve nám zazpíval soubor Sováček, pánové přednesli básně, všichni si pochutnali na výborném zákusku a kávě. Ve společnosti zaměstnanců a rodinných příslušníků jsme s našimi uživateli strávili velmi pěkné, jarním sluníčkem prosvícené odpoledne. Na závěr dostaly všechny ženy kytičku :-)

2020

Ve čtvrtek 16. ledna 2020 navštívila SENIOR centrum Blansko ministryně práce a sociálních věcí paní Jana Maláčová v doprovodu náměstka hejtmana Jihomoravského kraje pana Marka Šlapala.