Ubytování

Nabízíme moderní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. V původní budově domova se nachází 18 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojů. V nové přístavbě je uživatelům k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají bezbariérový přístup a jsou vybaveny víceúčelovým nábytkem. Součástí každého pokoje či dvoupokojové jednotky v přístavbě je mikrokuchyňka s lednicí, prostorné WC a sprchový kout.
Každý nově nastupující uživatel je ubytován na pokoji, který je mu určen. Stěhování stávajících uživatelů do jiného pokoje během pobytu je možné pouze na základě jejich žádosti, s jejich souhlasem nebo se souhlasem ředitelky.
Uživatelé služby bydlí v pokojích s vybavením SENIOR centra Blansko. K základnímu vybavení patří lůžko, noční stolek, uzamykatelná šatní skříň s trezorkem, prádelník, botník, zrcadlová stěna, stůl, židle. Vybavení pokoje si může uživatel doplnit vlastními drobnými předměty jako jsou např. obrazy, sošky, fotografie, květiny  apod. Uživatelé si mohou přinést s sebou televizor a rádio. Pokoje jsou vybaveny signalizačním zařízením s možností komunikace s ošetřujícím personálem.
Domov se zvláštním režimem je rozdělen na 4 oddělení - A, B, C a D. V každém oddělení je k dispozici jídelna pro uživatele, která je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále je zde terasa s výhledem na zahradu a společná koupelna s vanou, která je vybavena nejmodernější zdravotní technikou.
Praní, žehlení a oprava prádla jsou zajišťovány v prádelně SENIOR centra. Zde se pere veškeré osobní prádlo uživatelů, ložní prádlo a provádí se drobné opravy šatstva. Úklid všech prostor provádí odborná úklidová firma. Dále mohou uživatelé využívat přímo v zařízení služeb kadeřnictví, pedikúry a kantýny.