Oslavili jsme desítku se vší parádou

12.10.2012 11:15
Oslavy výročí se letošní rok konaly ve středu 10. října a ve čtvrtek 11. října. Po oba dva dny se v prostorách hlavní jídelny, která se proměnila na slavnostní sál, vystřídali postupně uživatelé Domova se zvláštním režimem a Domova pro seniory, aby si společně připomněli už 10. výročí založení domova.
Ve středu od půl třetí a ve čtvrtek od dvou hodin odpoledne uvítala všechny přítomné obyvatele, jejich rodinné příslušníky a zaměstnance paní ředitelka Lenka Dražilová. V úvodním proslovu stručně shrnula milníky a okamžiky historie domova a poděkovala zaměstnancům za jejich pracovní nasazení a výsledky, které jsou opravdu vidět. Poté už následovalo vystoupení souboru Sováček, který je složen z obyvatel domova, a který svým hudebním vystoupením potěšil uši i srdce mnohých posluchačů.
Na pořádné oslavě nesmí chybět ani dobré jídlo a pití; ani zde tomu nebylo jinak. Chlebíčky, tvarohové koláčky či ovocný pohár se zmrzlinou, a k tomu bílé nebo červené víno a káva – to byly dobroty, které nám chvíle oslav velice zpříjemnily.
Zbývá jen dodat přání, aby i další desetiletí byla minimálně stejně úspěšná a přínosná jak pro obyvatele obou domovů, tak pro zaměstnance.

Oslavili jsme desítku se vší parádou