Upozornění: Naše zařízení nenese zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi. Diskutující zde vyjadřují své dotazy týkající se poskytování sociální služby pro seniory s vědomím toho, že se jedná o veřejně přístupný text.

Dotazy pište do odpovědního formuláře zcela dole.

Můžete se nás zeptat

Datum: 07.09.2015

Vložil: Petr Novotný, sociální pracovník

Titulek: Re: Úklid

Dobrý den,
úklidové služby pro naše zařízení spravuje externí úklidová firma FORCORP, konkrétně pan Kocián. Zkuste jim zavolat a zeptat se.

Datum: 07.08.2015

Vložil: Eva

Titulek: čekací doba

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jaká je nejkratší možná čekací doba pro přijetí do vašeho zařízení v naléhavém případě? Děkuji.

Datum: 10.08.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: čekací doba

Dobrý den,
takovou dobu nelze stanovit předem v žádném případě. Záleží na konkrétním případu, posouzení aktuálního stavu, potřebnosti, provedení sociálního šetření, vyjádření lékaře. To vše se hodnotí a dle toho se žadatel zařazuje do evidence čekatelů.
Samotný proces vyřízení a posouzení žádosti je otázka několika týdnů.
Volné místo se nám uvolní pouze v případě odchodu/úmrtí uživatele. Potom se vybírá s akutních žádostí, které ale všechny musely projít celým procesem. A těžko také dopředu vědět, kdy se uvolní nějaký pokoj.
V případě dalších informací Vám rádi poskytneme informace v kanceláři sociálních pracovnic, možno i telefonicky.

Datum: 17.04.2015

Vložil: Hudečková

Titulek: knihy

Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, ale netýká se to umístění rodinného příslušníka k vám. Jedná se o to, že jsme vyklidily po babičce byt, je tam mnoho knih, nabídla bych Vám, nebo spíše Vašim uživatelům bud křestansky založené knihy nebo romány, je tam mnoho knih od spisovatelky Vlasty Javořické. Jsou to knihy ve výorném stavu, některé nové. Nevím, jestli máte v domově nějakou knihovničku nebo jestli mě neporadíte, jestli by o ně neměl někdo zájem. Knihy se nevyhazují,proto jenabízím a obracím se na Vás. S pozdravem Hudečková a děkuji za odpověd

Datum: 23.04.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: knihy

Dobrý den,
vážíme si Vaší nabídky, ale s politováním ji musíme odmítnout. Vaše nabídka knih není ojedinělá, nicméně v současné době nemáme dostatečnou kapacitu pro uskladnění knih.

Datum: 12.04.2015

Vložil: marie slovakova

Titulek: dotaz

Dobry den,
pritel se nemuze z pracovnich duvodu starat o 85 letou maminku, ktera trpi stareckou demenci, je mozne ji u Vas umistit? Maminka ma vyrizeny 1.stupen prispevku na peci, jeji stav se zhorsuje. Jak mam postupovat?
Dekuji a preji pekny den

Stanicek Jaroslav tel.737 190 755

Datum: 23.04.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den,
standartním postupem přijetí do domova k poskytování služby je podání žádosti. Výtisk žádosti obdržíte na podatelně domova, nebo lze stáhnout na těchto stránkách v sekci menu "Přijetí do zařízení".
Jakmile je žádost podána, začíná proces posuzování žadatele. Sociální pracovníci přijedou na šetření do místa pobytu vaší maminky, aby si udělali jasnou představu. Následně bude žádost posouzena Komisí pro posuzování žádostí o zahájení poskytování služby. Její stanovisko obdržíte poštou.
V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat naše sociální pracovnice.

Datum: 27.02.2015

Vložil: Ladislav Vašek

Titulek: Domov

Dobrý den , já se jmenuji Ladislav Vašek nar. 8.2.1957 bydlím v nájemním bytu Slunečna 26 Hodonín 695 01 - co se stalo v roce 2005 mozková příhoda a v roce 2010 auto havarie , 3 x zlámanou pravou nohu ,ochrnutou pravá ruka . Domov pro seniory je do 65 let - já se ptám , že domov pro seniory Blansko je do výše 55 roků ? telefon 703 002 333 Vašek Ladislav

Datum: 06.03.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: Domov

Dobrý den,
náš domov pro seniory má dolní věkovou hranici pro žadatele 65 roků.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Přidat nový příspěvek