Upozornění: Naše zařízení nenese zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi. Diskutující zde vyjadřují své dotazy týkající se poskytování sociální služby pro seniory s vědomím toho, že se jedná o veřejně přístupný text.

Dotazy pište do odpovědního formuláře zcela dole.

Můžete se nás zeptat

Datum: 27.10.2015

Vložil: Nečasová

Titulek: Dotaz

Dobrý den, chci se zeptat, zda má Seniorcentrum už jmenovaného nového ředitele-ředitelku a kdo to je, kdy nastoupí? Dále mám dotaz, proč už u kontaktů zaměstnanců Seniorcentra nejsou fotografie. Pokud jsem se dívala na webové stránky jiných obdobných zařízeních, všude fotky jsou. Na vašich stránkách také byly a nyní ne.
Děkuji za odpověď.
Nečasová

Datum: 30.10.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý den,
novým ředitelem bude od 1. 12. 2015 pan Bc. Krejčíř.
Fotografie u kontaktů máme na stránkách stále na stejném místě; stačí jednou kliknout na rubriku "Kontakty" a jste tam. Posílám odkaz zde:

https://seniorcentrumblansko.webnode.cz/kontakt/

Datum: 21.10.2015

Vložil: Alice Krejčová

Titulek: dotaz

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte volná místa u vás v DZR. Mám tatínka, má 83 let, bydlí v domě s peč. službou ale už to nestačí a potřeboval by umístění v domově s celodenní péčí.
Je nemocný, stále častěji je v nemocnici a jeho zdr. stav není dobrý. Tak se chci zeptat, jaká je prognóza přijetí.V jakém časovém horizontu by to bylo možné.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem A. Krejčová

Datum: 22.10.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: dotaz

Dobrý den,
v první řadě je důležité podat si písemnou žádost. Formulář je ke stažení na těchto stránkách, nebo připravený na podatelně domova. Potom může začít celý "proces" posuzování a schvalování žádosti.

Žádná volná místa do rezervy nedržíme, pokoj je uvolněn pouze po úmrtí některého uživatele a obsazen do několika dnů uživatelem novým. Proto ani nelze s jistotou určit časový horizont, kdy se tak stane. Obecně lze říct, že z uživatelů se schválenou žádostí vybírá komise jednoho dle akutní potřebnosti a nutnosti zahájení péče v daný okamžik.

Dále píšete, že máte zájem o místo na DZR. Podmínkou žádosti na DZR je diagnostikované onemocnění demencí, jinak by váš tatínek mohl být zařazen na DS (domov pro seniory). Oba domovy mají nepřetržitou 24 hodinovou péči, rozdíl je pouze v jiné formě přístupu a péče k lidem s onemocněním demencí.

V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na naše sociální pracovnice.

Datum: 22.10.2015

Vložil: Alice Krejčová

Titulek: Re: Re: dotaz

Dobrý den,
moc děkuji za odpověď.
Žádost co nejdříve pošlu.
S pozdravem A. Krejčová

Datum: 03.09.2015

Vložil: Bára

Titulek: Úklid

Chtěla jsem se zeptat, jestli nepotřebujete na víkendy výpomoc při úklidu - pro studentku.

Datum: 07.09.2015

Vložil: Petr Novotný, sociální pracovník

Titulek: Re: Úklid

Dobrý den,
úklidové služby pro naše zařízení spravuje externí úklidová firma FORCORP, konkrétně pan Kocián. Zkuste jim zavolat a zeptat se.

Datum: 07.08.2015

Vložil: Eva

Titulek: čekací doba

Dobrý den,chtěla bych se zeptat, jaká je nejkratší možná čekací doba pro přijetí do vašeho zařízení v naléhavém případě? Děkuji.

Datum: 10.08.2015

Vložil: Petr Novotný, metodik

Titulek: Re: čekací doba

Dobrý den,
takovou dobu nelze stanovit předem v žádném případě. Záleží na konkrétním případu, posouzení aktuálního stavu, potřebnosti, provedení sociálního šetření, vyjádření lékaře. To vše se hodnotí a dle toho se žadatel zařazuje do evidence čekatelů.
Samotný proces vyřízení a posouzení žádosti je otázka několika týdnů.
Volné místo se nám uvolní pouze v případě odchodu/úmrtí uživatele. Potom se vybírá s akutních žádostí, které ale všechny musely projít celým procesem. A těžko také dopředu vědět, kdy se uvolní nějaký pokoj.
V případě dalších informací Vám rádi poskytneme informace v kanceláři sociálních pracovnic, možno i telefonicky.

Datum: 17.04.2015

Vložil: Hudečková

Titulek: knihy

Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, ale netýká se to umístění rodinného příslušníka k vám. Jedná se o to, že jsme vyklidily po babičce byt, je tam mnoho knih, nabídla bych Vám, nebo spíše Vašim uživatelům bud křestansky založené knihy nebo romány, je tam mnoho knih od spisovatelky Vlasty Javořické. Jsou to knihy ve výorném stavu, některé nové. Nevím, jestli máte v domově nějakou knihovničku nebo jestli mě neporadíte, jestli by o ně neměl někdo zájem. Knihy se nevyhazují,proto jenabízím a obracím se na Vás. S pozdravem Hudečková a děkuji za odpověd

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek