Upozornění: Naše zařízení nenese zodpovědnost za obsah příspěvků v diskuzi. Diskutující zde vyjadřují své dotazy týkající se poskytování sociální služby pro seniory s vědomím toho, že se jedná o veřejně přístupný text.

Dotazy pište do odpovědního formuláře zcela dole.

Můžete se nás zeptat

Datum: 02.09.2019

Vložil: Katka

Titulek: Dotaz na celkový počet míst u Vás

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na celkovou kapacitu jak DS tak DZR u Vás - nikde jsem toto číslo nenašla. A jestli ještě poskytujete nějakou službu - pečovatelskou nebo odlehčující .Děkuji

Datum: 11.09.2019

Vložil: Veronika Bartošíková, vedoucí soc. úseku

Titulek: Re: Dotaz na celkový počet míst u Vás

Dobrý den,
kapacitu domova máme uvedenu hned na první hlavní stránce u fotografie domova; u služby Domov pro seniory je k dispozici 70 míst a Domov se zvláštním režimem má kapacitu 74 míst.

Poskytujeme službu Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem. Odlehčující ani pečovatelskou nemáme, doporučuji obrátit se na Městský úřad Blansko, odbor sociální péče, kde vám podají více informací k městské pečovatelské službě.

Datum: 26.06.2019

Vložil: Alena Schimmerová

Titulek: Akce a fotogalerie

U vás v Domově pro seniory pobývají můj strýc a teta. Pravidelně jsme se s mojí 96 letou maminkou, sestrou strýce, dívaly na vaše akce a fotografie z nich. Bohužel letos se tam ještě nic nového neobjevilo, ba ani nová čísla časopisu tady nejsou. Mění se jen jídelníček. Můžete mně sdělit, kde bych nějaké nové fotky našla?
Děkuji.

Datum: 27.06.2019

Vložil: Petr Novotný, soc. pracovník

Titulek: Re: Akce a fotogalerie

Dobrý den,
díky za připomínku, poslední čísla Sovin jsem doplnil. Co se týká fotografií, z kapacitních důvodů omezeného místa pro webovou prezentaci jsme nahrávání fotek z akcí i dění v domově přesunuli na náš facebookový profil. Odkaz na něj naleznete v levém menu. Zde jsou nadále zveřejňovány aktuality, fotky i články z běžného života v domově.

Datum: 10.07.2019

Vložil: Alena Schimmerová

Titulek: Re: Re: Akce a fotogalerie

Děkuji za odpověď i doplnění chybějících čísel časopisu. Facebookový účet nemám a tedy se ani nadále nemůžu podívat na letošní fotky a články. Když máte na webu málo místa mohli byste staré fotky z roku 2016 a 2017 vymazat a nahrát letošní. Myslím že nejsem sama kdo by toto uvítal.

Datum: 11.09.2019

Vložil: Jana Kňourová

Titulek: Re: Re: Re: Akce a fotogalerie

Paní Schimmerová má pravdu, není jediná, kdo by byl rád, kdyby se mohl podívat na fotky z akcí na webu. Při návštěvách maminky se na zahradě potkáváme s obyvateli vašeho domova i jejich příbuznými. Bavili jsme se i o tom, že už nemáme možnost prohlížet si fotogalerii. Nikdo z těch, se kterými jsem mluvila, nemá facebook. To, že dnes má skoro každý počítač neznamená, že je i přihlášený na facebooku. Já ano, tak můžu posoudit, co je lepší. I já bych uvítala možnost dívat se na ně na webu. Bylo to přehlednější a víc fotek.

Datum: 03.05.2019

Vložil: Pavel Kouřil

Titulek: přijetí do penzionu

Dobrý den, před velikonočními svátky jsem prostřednictvím e-mailu komunikoval s panem ředitelem ve věci možného přijetí paní Boženy Kouřilové z Brťova do vašeho penzionu na základě její podané žádosti. Sdělil mi, že koncem dubna bude rozhodovat komise o nových žádostech. Můžete mi prosím sdělit jestli byla přijata?
S pozdravem
Pavel Kouřil

Datum: 03.05.2019

Vložil: Michaela Mynaříková - soc. pracovnice

Titulek: Re: přijetí do penzionu

Dobrý den, 26.4.2019 zasedla komise, kde žádost paní Kouřilové Boženy byla projednána. Oznámení o výsledku projednané žádosti bylo paní Kouřilové zasláno 2.5.2019 obyčejnou poštou.
Přeji příjemný den

Michaela Mynaříková
sociální pracovnice

Datum: 26.02.2019

Vložil: Pavel Kouřil

Titulek: zájem o místo v penzionu

Dobrý večer,
18. listopadu loňského roku jsem vás kontaktoval ve věci možného umístění mé tety ve vašem penzionu poté, co ovdověla.
Protože její zájem nadále trvá a hodlá si podat žádost spolu s potřebnými dokumenty. Ráda by věděla, jaká je cena za ubytování v jednolůžkovém pokoji a v pokoji dvoulůžkovém, byť je si vědoma, že aktuálně nemusí být žádné místo volné.

Děkuji předem za odpověď a jsem s pozdravem
Pavel Kouřil

Datum: 27.02.2019

Vložil: Petr Novotný, sociální pracovník

Titulek: Re: zájem o místo v penzionu

Dobrý den,
cena za jednolůžkový pokoj s balkonem je 11 400,- a bez balkonu 11 100,-. Dvoulůžkový pokoj bez balkonu stojí 10 650, -a s balkonem 10 800,-

Jen pro pořádek ještě uvedu, že nejsme penzion ve smyslu zajištění ubytování. Poskytujeme 24 hodinovou péči a to pouze seniorům, kteří ji v tomto plném rozsahu potřebují.

Pokud není potřeba péče v tomto rozsahu, doporučujeme podat žádost na Dům s pečovatelskou službou či nasmlouvat si terénní sociální služby až do domu.

Neřešíme tedy bytovou otázku, ale nutnost poskytnutí základních úkonů sebeobsluhy, dopomoci a zdravotní péče ve dne i v noci.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek